SKHU
Mena:
sorbes

Nákupný košík

Počet produktov: 0 ks
V sume: 0,00 EUR

Užívateľ

+ Prihlásenie

+ Registrácia

Nábytkové kovania potreby pre nábytkárov

Naša ponuka

Eshop


 
 
 
 


Kontakt

predajna

Firemné údaje

LUNIT s.r.o.

Nábytkové kovanie, fóliované dvierka
Na Rákoši 9263, 96001 Zvolen

MDF dvierka objednávky

fax: 0455441283
tel.: 045 683 0900
tel.: 0905358509
e-mail: lunit@lunit.sk

GPS

48.584113124, 19.124193192
48° 35' 2.807246" N
19° 7' 27.0954895" E

IČO: 45515093
DIČ: 2023022408
IČ-DPH: SK2023022408

Otváracie hodiny:

pondelok - piatok: 7.00 - 17.00
sobota: zatvorené
nedeľa: zatvorené

Nábytkové kovania

predajňa-objednávky
fax:0455441283
tel.: 045 683 0900
tel.: 0918312949
e-mail: lunit@lunit.sk

Technická podpora
Fóliovane dvierka

Martin Ščípa
e-mail: scipa@lunit.sk
mobil: 0948035805

Obchodný riaditeľ

Martin Závalec
mobil: 0948516254
e-mail: zavalec@lunit.sk

Veľkoplošné materiály

predaj - porez - hranovanie
tel.: 0456830900
tel.: 0456830903
e-mail: dosky@lunit.sk

Technická podpora
Nábytkové kovanie

Martin Závalec
e-mail: zavalec@lunit.sk
mobil: 0948516254

Oddelenie nákupu

Ing. Roman Blaho
e-mail: blaho@lunit.sk
mobil: 0903534386

Obchodní zástupcovia SR

    Ing.Ján Kvasna
    Ing.Marek Timko
    Eduárd Dorčák
    Michal Šimko
    Ing. Jozef Benko

Ing.Ján Kvasna Stred - Sever
mobil Orange: 0905644228
e-mail: kvasna@lunit.sk

Ing.Marek Timko Stred-východ
mobil T-mobile: 0911 500 638
e-mail: timko@lunit.sk

Eduárd Dorčák - Východ
mobil T-mobile: 0911 328 761
e-mail: dorcak@lunit.sk

Michal Šimko STRED
mobil: 0903 424 714
e-mail: simko@lunit.sk

Ing. Jozef Benko Západ
mobil: 0903 105 412
e-mail: benko@lunit.sk


Obchodní zástupcovia ČR

    Vladimír Kalaš
    Ondřej Solich
    Jan Fiedor
Ondřej Solich ČR Stred-východ
mobil: +420 702 031 541
e-mail: solich@lunit.sk

Vladimír Kalaš ČR Stred-západ
mobil: +420 606 787 436
e-mail: kalas@lunit.sk

Jan Fiedor ČR Juh - západ
mobil: +420 601 167 577
e-mail: fiedor@lunit.sk


Obchodní zástupcovia HU

    Fekete Nóra
    Peter Gergely
    Tomáš Bohuš
Ing.Fekete Nóra HU
mobil: +036305330712
e-mail: lunit.hu@gmail.com

Tomáš Bohuš HU
mobil: 0036 303 722 425
e-mail: bohus@lunit.sk

Peter Gergely HU
mobil: 0036 308 598 016
e-mail: gergely@lunit.sk


Obchodní zástupcovia PL

    S. Niedbala
    A. hetmanczyk
LUNIT POLSKA
ul. Katowicka 160K,
41-500 Chorzów
e-mail: akcesoria@lunitpolska.eu
tel.: +48 518 635 638

Dyrektor handlowy:
tel.: +48 515 668 521
e-mail: p.niedbala@lunitpolska.eu

Przedstawiciele handlowi:
Adrian Hetmańczyk
tel.: +48 518 171 002
e-mail: a.hetmanczyk@lunitpolska.eu
Sebastian Niedbała
tel.: +48 517 412 777
e-mail: s.niedbala@lunitpolska.eu